Nieuws

2018

 

17-06-2018

Kampioenschapsclubmatch Golden Retriever Vereniging

 

Finn 2U

 

Keurmeester Mrs. Josephine Glynn (Westlow)

 

03-06-2018

CAC Lommel (BE)

 

Finn 1U RCAC

 

Keurmeester Dhr Calin Simu (RO)

 

27-05-2018

Clubdiplomadag GRCN 

 

Jip heeft zijn eerste C diploma gehaald!

 

10-05-2018

 

Kampioensclubmatch Golden Retriever Club Nederland. 

 

Finn 2EX in de zware tussenklasse. 

Maar hij eindigd de plaatsingen als reserve beste reu met RCAC, en dit wordt een volledig CAC!

 

Op een leeftijd van net 18 maanden heeft Finn al 3 CACs!

 

Keurmeester Mrs Lynn Kipps (Wheatcroft)

 

10-05-2018

 

Kampioensclubmatch Golden Retriever Club Nederland.

 

Emma 2EX in een zware tussenklasse! Superknap!

 

Keurmeester Mrs. Sarah Wood (Bresharo)

 

14-04-2018

 

Diplomadag apporteersport Sluiskil.

 

Jip heeft zijn eerste B diploma gehaald!! 

 

04-03-2018

CAC/CACIB Martini Dogshow Groningen

 

Finn 1EX jeugdklasse, met zijn laatst benodige JCAC waardoor hij nu Nederlands Jeugdkampioen is!

 

Eveneens Beste jeugdhond, en BOS, waar Finn nog een CAC mee verdiend heeft!

 

Keurmeester Dhr J Hiddes (NL)

2017

 

16-12-2017  Kerstshow Gorinchem (CAC/CACIB)

 

Finn 1EX jeugdklasse, en heeft hiermee zijn tweede JCAC!

Emma 3EX jeugdklasse

 

Keurmeester Dhr R Feijaerts (BE)

 

10-12-2017 Amsterdam Winner Show

 

Finn 4EX jeugdklasse

 

Keurmeester mw Ewa Nielsen (Dream Max)

 

04-11-2017 CAC /CACIB Hazerswoude

 

Finn 3EX jeugdklasse

 

Keurmeester Dhr M Johanssen (SE)

 

28-10-2017 NK Apporteersport

 

Jip deed het super!! Op één dummy na alles binnen!

Helaas daardoor wel puntenverlies, maar nog steeds op een nette 10e plaats geeindigd! 

 

07-10-2017 CAC / CACIB Zwolle

 

Finn 1EX jeugdklasse met JCAC!

 

Keurmeester Mw T Urek

 

08-07-2017  SRA Walldürn

 

Mirre 4EX in een zware open klasse

 

Keurmeester Mw Beryl Liggins (Nunsbrook)

 

25-05-2017 Kampioenschapsclubmatch GRCN

 

Finn 4VB Puppyklasse

 

Keurmeester Mw Susan Webster (Benjcroft)

 

25-05-2017 Kampioenschapsclubmatch GRCN

 

Emma 3VB Puppyklasse

 

Keurmeester Mw Susan Webster (Benjcroft)

 

20-05-2017 CAC/CACIB Dortmund

 

Finn 1VB Puppyklasse

 

Keurmeester Dhr Bruno Facq (Du Bois de la Rayère)

 

20-05-2017 CAC/CACIB Dortmund

 

Emma 2VB puppyklasse

 

Keurmeester Dhr Liam Moran (Woodmore)

 

07-05-2017

 

Diplomadag apporteersport Horst

 

Eerste keer op voor B diploma, helaas niet gehaald op één onderdeel na, maar wel weer een mooi A diploma voor Jip!

 

 

08-04-2017

 

Diplomadag Apporteersport Sluiskil

 

Jip zijn vierde A diploma behaald!

 

 

01-04-2017

SRA Cloppenburg

 

Finn 3 VB Minor puppy klasse

 

Keurmeester Mw Catherine Zingg (Rayleas)

 

 

01-04-2017

SRA Cloppenburg

 

Emma 4 VB Minor puppy klasse

 

Keurmeester Dhr Alistair Scott (Largymore)

 

 

19-03-2017

CAC/CACIB Hazerswoude

 

Finn 2 VB Minor puppyklasse

 

Keurmeester Dhr J de Cuijper

 

 

19-03-2017

CAC/CACIB Hazerswoude

 

Emma 2 VB Minor puppyklasse

 

Keurmeester Dhr J de Cuijper

 

 

05-03-2017

 

Diplomadag Apporteersport Alphen ad Rijn

 

Jip zijn derde A diploma behaald!